28 C
Нью-Йорк
25.07.2021
Рiзне

Як обрати каву в зернах

У природі зустрічаються близько 80 видів кавових дерев, з них широко культивуються два: coffea canaphora (robusta) — робуста і coffea arabica — арабіка. Причому дві третини кавового виробництва припадає на арабіку, так як її зерна відрізняються насиченим ароматом і яскравим смаком. Робусту в чистому вигляді для кави використовують рідко, зазвичай її змішують з арабікою, щоб надати щільності і додати смаку кінцевому продукту. Бажаєте купити каву в зернах переходьте за посиланням.

Справа в тому, що робуста більш родюче і невибагливе дерево. Арабіка, навпаки, схильна до безлічі хвороб, боїться холоду і, взагалі, вимагає дуже ретельного догляду. Тому з тих пір, як людство стало усвідомлено вирощувати ці дерева, не припиняються спроби вивести рослину, яке буде поєднувати плодючість робусти зі смаковими якостями арабіки.

На замітку. Робуста — кава на любителя, і насправді, не гірше арабіки. У якісної робусти чимало поціновувачів, адже хороша кави — для кожного своя. Пробуйте більше різних сортів, щоб знайти той самий.

Як обрати зернову каву по маркуванню

Єдиної класифікації якості зерен немає, але у кожної країни є власне маркування, яке допомагає визначити характеристики продукту.

Місце і умови вирощування кавових дерев
Дикі кавові дерева ростуть на гірських схилах. І незважаючи на бідність кам’янистого грунту, саме тут до сих пір збираються кращі зерна. На родючому грунту кавові ягоди визрівають дуже швидко, що погано позначається на смаку.

Одними з найбільш цінних сортів кави вважаються ті, що зібрані з диких і напівдиких дерев Ефіопії, передбачуваної батьківщини рослини.

Хочете придбати високогірну арабіку з благородною кислинкою, шукайте на упаковці кави маркування SHG (strictly high grown) або HG (high grown).

На особливо ціній каві є маркування ORGANIC. Це означає, що зерна зібрані на сертифікованих плантаціях, де не застосовують хімічних добрив.

Розмір зерен

Великі зерна, в більшості випадків, показник високої якості арабіки. Дуже великими вважаються зерна довжиною близько 8 мм, великими від 7,5 до 6 мм, 6 мм — середні зерна, 5,5-4 мм — дрібні. Позначається розмір по-різному.

В Індії великі зерна маркуються буквою «А», в Кенії і Танзанії — «АА», в Перу — «ААА».

В Індонезії використовують іншу систему: S — маленькі зерна, М — середні L — великі.

На замітку. Зовнішній вигляд зерен не найточніший показник якості. Наприклад, зерна кави з Ефіопії і Ємену часто бувають дрібними і нікчемними, але смак у них відмінний. Справа в тому, що в цих країнах вирощують і обробляють так, як робили це з давніх часів.

Твердість
Ще один показник якості арабіки — твердість зерна, чим вона вища, тим краще. Тверді зерна маркуються: HB (hard bean) або SHB (super hard bean).

Термін зберігання

Стандартний термін зберігання — рік, при цьому зерно повинно зберігатися при вологості 50% і температурі 25 ° С.

Але існують сорти, для яких застосовуються інші правила.

При особливих умовах, тривале зберігання дозволяє створити нові варіації кави: MATURED — витримана кава (зберігається 3-5 років) і AGED — зістарена кава (зберігається 6-7 років). За довгий час знижується кислотність, зате з’являються димні нотки і напій стає густішим.

Ступені обсмаження кави

Обсмажування кави виробляється при температурі від 220 ° С до 250 ° С. Час — від 4 до 25 хвилин. Від цього процесу смак напою залежить не менше, ніж від усіх перерахованих вище факторів.

Як обсмажування впливає на зерна:

майже вполовину зменшує вміст кислот, чим вище ступінь обсмажування — тим менше їх зміст;

прибирає неприємні присмаки, в’язкість;

підсилює шоколадні, фруктові, хлібні і горіхові відтінки смаку.

При виборі ступеня обсмаження, враховуйте свої кавові переваги:

слабке обсмажування найкраще підходить для приготування слабкої ранкової кави або кави з молоком;

середнє і сильне оптимальні для фільтрованої кави (американо) і кави, зробленої у френч-пресі;

вищий ступінь обсмаження ідеально підходить для кави по-східному і еспрессо.

Схожі статті

4 основных преимущества, которыми обладает стоматология в Киеве

admin

Осушення повітря в басейні

user1

Як обрати рюкзак

admin

Как выбрать головной убор

user1

Как играть в популярные автоматы на сайте онлайн-казино

admin

Як замовити торт на замовлення

admin

Залишити коментар