28 C
Нью-Йорк
25.07.2021
Старіння

Методика омолодження Галини Дубініної

Методика омолодження Галини Дубініної
Результати від вправ: свіжий колір обличчя, «розкритий» погляд, зменшення зморшок і відмінне самопочуття

Галина Дубініна — затятий противник ін’єкційної косметології і пластичної хірургії. Вона пропонує жінкам вибрати більш «здорові» способи омолодження, які зводяться не тільки до гімнастики для особи: автор рекомендує доповнити фейсліфтінг дихальною гімнастикою, а також регулярно проводити сеанси самомасажу.

Методика омолодження Галини Дубініної
Галина Дубініна розробила програму омолодження обличчя , яку почала застосовувати самостійно, помітивши перші ознаки старіння

Метод Галини Дубініної

Суть методу омолодження особи Галини Дубініної полягає у виконанні комплексу вправ, що тренують м’язи очей, щік, чола , підборіддя і шиї. За допомогою цих досить простих, на перший погляд, дій можна значно поліпшити стан шкіри. Через слабких, кволих м’язів овал обличчя втрачає чіткість. Саме ослаблення м’язового каркаса, на думку автора методики, є основною причиною старіння. А за допомогою вправ можна підвищити тонус м’язів і, відповідно, шкіри.

Крім цього, завдяки гімнастики для особи:

 • відбувається оновлення клітин.
 • нормалізується відтік лімфи від тканин обличчя, зменшуються набряки.
 • активізується вироблення колагену і еластину.
 • посилюється кровопостачання обличчя, шиї і всієї голови.

можна відзначити наступні позитивні сторони занять фейсліфтингом за методом Галиною Дубініної:

 • вони дозволяють виглядати молодше.
 • в майбутньому можна буде відмовитися від травматичних косметологічних процедур (ін’єкцій, лазерних і хімічних пілінгів і т.д.), а тим більше від послуг пластичного хірурга.
 • поліпшення стану і кольору шкіри.
 • зникають болі в голові і шийному відділі хребта, викликані порушенням кровопостачання або перенапруженням .
 • завдяки стимуляції лімфатичної системи оздоровлюється весь організм.

Методика омолодження Галини Дубініної
упраж нання за методом Дубініної допоможуть позбутися від болю в шийному відділі хребта, якщо вона викликана порушенням кровопостачання і перенапруженням

Автор методики рекомендує займатися гімнастикою для обличчя щодня, приділяючи роботі над собою 15-20 хвилин в день. Курс досить тривалий, швидких результатів чекати не варто. Але зате після закінчення 1-2 місяців можна буде побачити явні зміни, що відбулися з особою:

 • овал обличчя стане більш чітким.
 • пропадуть зморшки навколо очей.
 • зменшаться набряклість щік і прояви птозу.
 • зникнуть мішки і синці під очима.
 • разгладятся поперечні зморшки на лобі і міжбровні складки.
 • носогубний трикутник стане менш вираженим.
 • контур губ вирівняється.
 • покращаться колір обличчя і текстура шкіри.
 • повіки стануть підтягнутими, а очі — більш розкритими.
 • зникне подвійне підборіддя.

Методика омолодження Галини Дубініної
Через пару місяців регулярних тренувань за методом Дубініної можна буде помітити, що зморшки зникнуть, колір обличчя стане рівніше, а структура шкіри — однорідніше

В якому віці можна займатися гімнастикою для обличчя

Автором методики створені спеціальні вікові програми для тих, кому за 30, 40, 50 і 60 років. В цілому ці комплекси не мають принципових відмінностей один від одного. Кожен складається з декількох вправ, спрямованих на зміцнення м’язів різних зон особи.

Починати заняття фейсліфтингом рекомендується при появі дрібних мімічних зморшок (які є першими ознаками старіння): в 25-30 років. Це допоможе уникнути посилення проблеми і повернути шкіру до свого попереднього стану. Звичайно, якщо знайомство з гімнастикою для обличчя відбулося тільки тоді, коли вже є серйозні вікові зміни, приголомшливого результату очікувати не варто. На жаль, за допомогою гімнастики для обличчя навряд чи вдасться домогтися таких же результатів, як, наприклад, за допомогою пластичної хірургії або подібних радикальних методів омолодження. Але при правильному підході і регулярних заняттях результати все одно вражають.

Відео: фейсліфтінг для 30-річних

Більше відео-уроки від Галини Дубініної.

Гімнастика для обличчя за системою Галини Дубініної

Система фейслифтинга включає в себе вправи для різних зон особи.

Комплекс вправ для щік і носа

Вправи для щік і носа допоможуть зробити вилиці більш чіткими, зменшать прояви птозу:

 1. для тренування виличної м’язи необхідно посміхатися, щільно стиснувши губи і піднімаючи їх куточки. При цьому верхню губу потрібно притискати до зубів. Можна зробити це за допомогою пальця. Необхідно зробити 8 повторень в середньому темпі, а потім 16 — в швидкому. М’яз весь час знаходиться в напрузі. Якщо під час виконання вправи під очима утворюються зморшки, то ці місця можна притримувати пальцями.
  Методика омолодження Галини Дубініної
  Посмішка з щільно стиснутими губами тренує скуловую м’яз
 2. Посміхнутися з напругою, показуючи верхні зуби. Потім витягнути рот літерою «о». Після цього почати скорочення виличної м’язи, поперемінно напружуючи і розслабляючи вилиці. Зробити 16 разів.
  Методика омолодження Галини Дубініної
  Якщо при витягуванні рота буквою «о» утворюються носогубні складки, то можна спробувати розгладити їх за допомогою рук
 3. Моргати широко розкритими очима. У такому положенні працює кругова м’яз очі. Далі зробити овал з губ, а очі підняти нагору. Продовжувати моргати. Автор попереджає, що в цьому положенні не повинно бути ніяких зморшок, особливо носогубних складок і зморшок під очима. Ця вправа спрямована на усунення видимої кордону між щокою і оком.
  Методика омолодження Галини Дубініної
  Після формування овалу з губ слід підняти очі вгору і почати моргати. Це допоможе згладити кордон між щокою і оком
 4. Потрібно витягнути вниз верхню губу і відчути, як кінчик носа опускається разом з нею. Перевірити пальцем, наскільки він рухливий. Далі зробити те ж саме 24 рази, але вже притримуючи кінчик носа пальцем. Ця вправа тренує поперечну м’яз носа.
  Методика омолодження Галини Дубініної
  Для створення опору при тренуванні поперечний м’язи носа потрібно притримувати його кінчик пальцями

  Відео: підтяжка щік по Дубініної

  Вправи для підтяжки овалу обличчя і усунення носогубних складок

  Вправи, які допоможуть зробити овал обличчя більш чітким і підтягнути шкіру в області носогубного трикутника:

  1. Куточки губ підняти максимально нагору і утримувати протягом 16 секунд в напруженому стані. Якщо при виконанні вправи утворюються носогубні складки, то потрібно притримувати їх пальцем. Зробити перерву кілька секунд і повторити вправу.
   Методика омолодження Галини Дубініної
   Якщо при піднятті куточків губ стають видні носогубні складки, слід фіксувати їх пальцями
  2. Нижню губу притиснути до зубів, а верхню витягнути вперед. Повторити 16 разів. Швидше за все, нижня губа не зможе залишатися в потрібному положенні без допомоги рук, тому її можна притримувати.
   Методика омолодження Галини Дубініної
   Нижня губа фіксується за допомогою пальців для того, щоб полегшити витягування верхньої губи вперед
  3. Полегшений варіант попередньої вправи. Необхідно витягати губи вперед, але тепер вже обидві. У той момент, коли вони повертаються в звичне положення, верхня губа накладається на нижню. Повторити 16 разів.
   Методика омолодження Галини Дубініної
   Для тренування носогубних м’язів потрібно витягнути обидві губи вперед, а при розслабленні накласти верхню на нижню
  4. Розслабити верхню частину обличчя і спробувати кінчиком язика дістати до носа. Утримувати положення протягом 10 секунд. Варіант цієї вправи для тих, хто не дістає до носа: кінчиком язика сильно натискати на верхню губу. Утримувати 8 секунд, потім зробити перерву. Повторити вправу 3 рази.
   Методика омолодження Галини Дубініної
   Якщо кінчик язика не дістає до носа, можна із зусиллям натискати мовою на верхню губу
  5. Напружувати м’яз підборіддя. Для того щоб це зробити, потрібно щільно стиснути губи і злегка підтягти їх наверх. Затриматися в такому положенні на 8 секунд. Губи при цьому можна витягнути вперед, ні в якому разі не опускаючи куточки і не напружуючи верхню губу. Повторити 3 рази. Якщо вправа виконується правильно, і підборіддя м’яз працює, то на підборідді повинно утворитися біла пляма.
   Методика омолодження Галини Дубініної
   Правильність виконання вправи, що полягає в піднятті стислих разом губ, можна визначити по білій плямі, яке з’являється на підборідді

   Відео: як зробити овал обличчя чітким за методом Дубініної

   Комплекс вправ для області чола

   Автор стверджує, що зморшки на лобі утворюються в результаті звички піднімати і супити. За допомогою вправ можна виправити ситуацію. Для початку рекомендується зробити масаж поверхні голови, роблячи акцент на лобовій частині: це поліпшить кровообіг і посилить ефект від комплексу. Самі вправи потрібно виконувати в наступній послідовності:

   1. Покласти руку на лоб в області кордону з волоссям. Трохи потягнути назад, зафіксувати і затримати на 8 секунд. Потім опустити погляд і повільно закрити очі. У такому положенні знову затриматися. І, нарешті, потрібно витягнути вниз губи, добре розтягнувши особа. Після статичних вправ необхідно повторити всі дії в динаміці, 16 раз витягаючи губи вниз і закриваючи очі, при цьому утримуючи лоб.
    Методика омолодження Галини Дубініної
    Поклавши руки на лоб, потрібно трохи відтягнути шкіру в цій області тому, після чого закрити очі і витягнути губи
   2. Притиснути вказівними пальцями надбрівні дуги і спробувати підняти брови. Важливо, щоб при цьому не утворювалися складки на лобі. Повторити 16 разів.
    Методика омолодження Галини Дубініної
    Важливо, щоб при піднятті брів не утворювалися складки на лобі
   3. Ускладнений варіант попередньої вправи. Самі брови необхідно притримувати відразу по всій довжині. Спробувати підняти їх. Повторити 16 разів.
    Методика омолодження Галини Дубініної
    Підняття брів, зафіксованих по всій довжині, виконується 16 раз
   4. Масаж брів. Потрібно пощипувати їх пальцями. У цій області розташовуються активні точки, які покращують кровотік і лімфаток при стимуляції.
    Методика омолодження Галини Дубініної
    На області брів знаходиться багато активних точок, тому їх стимуляція дуже корисна

    Відео: усунення зморшок на лобі за методом Дубініної

    Вправи для очей

    Вправи для області навколо очей допоможуть впоратися із зморшками і підтягнутий повіки:

    1. Розкрити очі максимально широко. Можна трохи підняти брови, якщо так буде легше. Утримувати напруга 4 секунди. Потім опустити верхню повіку, при цьому не розслабляючись. Почекати 4 секунди. Всі маніпуляції повторити 8 разів.
     Методика омолодження Галини Дубініної
     З широко розкритими очима потрібно затриматися на 4 секунди
    2. Потрібно зафіксувати куточки очей пальцями з двох сторін. У такому положенні спробувати максимально прискіпливіше, піднімаючи нижню повіку. Після цього розслабитися. Вправа динамічний. Необхідно зробити його 16 разів. Перші 8 раз виконуються в швидкому темпі, а наступні стиснення — в більш повільному.
     Методика омолодження Галини Дубініної
     Для тренування очних м’язів потрібно зафіксувати куточки очей пальцями і максимально прискіпливіше
    3. Продовжуючи притискати куточки пальцями, підняти очі вгору. Здійснювати стиснення в такому положенні. Зробити 16 разів. Потім очі закрити і 16 раз підтягти нижню повіку.
     Методика омолодження Галини Дубініної
     Для тренування століття потрібно зафіксувати куточки очей пальцями і підняти очі вгору

     Відео: підтяжка верхньої повіки по Дубініної

     Відгуки

     З усіма перерахованими вище проблемами зіткнулася і я тому вік наближається до 30 років і фотки крупним планом мені подобаються все менше і менше, а грошей на салонні процедури немає і не передбачається, почала робити ці вправи — кожен маленький урок в видеокурсе присвячений конкретній проблемі і в добре описує конкретну вправу — як працювати м’язами, куди ставити пальці та ін … .Що мені подобатися — детально пояснюється як уникнути зайвих зморшок при такій активній міміці, є елементи масажу … .після тижні занять (є два сезони, я робила вправи по 1-му, на все йшло хвилин 20-30 , а коли вже знаєш як робити вправу то все набагато швидше) відчула прям м’язи обличчя, вони боліли і шия тоже.К жаль лінощі здолала і в підсумку я вибрала всього кілька найбільш актуальних вправ і намагаюся робити їх в ванной.Лучше звичайно робити це все перед дзеркалом, щоб контролювати свої дії ну і попервах буде смішно через грімас.Я впевнена що це працює, і особливо подобатися обличчя самої Галини — на великих планах видно ч то у неї з особою все в порядку не дивлячись на зрілий возраст.Хочется вірити що це не пластика.

Альбинос

http://irecommend.ru/content/gimnastika-dlya-litsa-pomozhet-ne- lenivym

Отже, прошерстів купу інформація, я вирішила для себе — вправи Керол Маджіо будуть занадто навантажувальними для мене, та й якось страшно, — відгуки різні. інші техніки теж якось не сподобалися, а ось зарядка від Галини Дубініної привабила своєю доступністю (тренер показує і розповідає так, що зрозуміло навіть мені дитині), крім того, уроки можна скачати на відомих усім ресурсах. Так, і відгуки були нейтральними і позитивними 🙂 Отже, мої враження: виконуючи всі вправи з комплексу Галини Дубініної, я витрачаю близько 50 хвилин — 1 години. Здається, що багато? Але в спортзалі Ви напевно проводите ще більше часу, а на обличчі, що не збрехати б, близько 50 м’язів! Коли Ви освоїте всі вправи, можна буде виконувати їх протягом дня «уривками»: в ліфті, туалеті / ванній, по дорозі на роботу, перед сном). Я вважаю за краще, виконувати весь комплекс відразу, але це мій вибір. Зарядку для особи я роблю приблизно 2-3 рази на тиждень. Вважаю, що мені поки цього достатньо, але знову ж таки кожна людина знайде для себе оптимальний режим, — головне, не кожен день, так як м’язам слід відпочивати. Відразу після закінчення Ви відчуєте, як Ваше обличчя ніби піднімається вгору)) Це суб’єктивні враження, але вони саме такі! Жоден крем / сироватка / маска не давав такого ж ефекту, але це і зрозуміло, — у них інша функція (догляд за епідермісом, чи то пак «верхівкою айсберга»). Важливий момент: я (і не тільки я) рекомендую перед гімнастикою наносити на очищене обличчя масло. В принципі, підійде будь-який, або навіть жирний крем. Одним словом, рекомендую спробувати цей чудовий спосіб догляду за обличчям, — можливо, це саме те, що допоможе Вам щось скорегувати або «підтримати») в особі без радикального втручання!

стріли

http://irecommend.ru/content/ne-zabyvaem-o-myshtsakh-litsa-tekhnika-facelifting

Переваги методу Галини Дубініної перед іншими способами омолодження, які передбачають використання косметологічних засобів або здійснення агресивних по відношенню до шкіри маніпуляцій, пояснюють то величезна кількість шанувальників, яке він завоював. Його простота, природність і безпеку залучили багатьох жінок, які згодом не розчарувалися в результаті, досягнутому завдяки виконанню нескладних вправ. Звичайно, у методу є і недоліки. Так, якщо після деяких процедур, наприклад, ін’єкцій Ботокса, помолодіти можна буквально «на очах», то гімнастикою для обличчя потрібно займатися регулярно протягом тривалого часу. Тут потрібні терпіння і цілеспрямованість. Однак багато жінок відчувають набагато більше задоволення саме від тих результатів, які були отримані завдяки власним зусиллям.

Схожі статті

Гліцерин зберігає красу і молодість

Coolio

Жиросжигающие креми: особливості вибору та застосування, відгуки

Marina

Як знизити вагу і поліпшити самопочуття за допомогою лімфодренажного масажу

Maria

Куркума — перевірений засіб від зморшок

Marina

Краса на дріжджах: дріжджові маски в домашніх умовах

elena elena

Маски для омолодження шкіри обличчя після 45 років в домашніх умовах

Scooby

Залишити коментар