28 C
Нью-Йорк
25.07.2021
Епіляція та депіляція

Лазерна епіляція зони бікіні: позбутися від волосся надовго

Лазерна епіляція зони бікіні: позбутися від волосся надовго
Лазерна епіляція насправді шкідлива тільки для тих, у кого є протипоказання до процедури

Як проходить лазерна епіляція бікіні

Лазерна епіляція полягає в точковому опроміненні фолікулів світловим променем. Коли проблемну зону просвічують лазером, фарбувальний пігмент меланін поглинає випромінювання, а стрижень волосини нагрівається. Тепло передається вниз, до кореню, за частки секунди фолікул нагрівається до 70-80 про — а це дуже висока для клітин і тканин температура. Судини від теплового впливу згуртовуються, харчування фолікула припиняється. Волос ще кілька днів може перебувати в пазусі, поки в епітеліальних каналі ще є живильне середовище. Коли цибулина, що отримала сильний опік, атрофується, волосся випаде сам.

Лазерна епіляція зони бікіні: позбутися від волосся надовго
Лазерний промінь діє цілеспрямовано, руйнуючи меланін у волоссі

Оскільки опромінення інтенсивне, до початку процедури майстер і клієнт обов’язково надягають світлозахисні окуляри.

Підготовка до сеансу епіляції включає очищення шкіри і знеболювання — зазвичай за допомогою охолоджуючого гелю / крему, який наносять на проблемну зону. Зверху накладають оклюзійну пов’язку, щоб засіб подіяло глибше. Сучасна апаратура для салонів з охолоджувальною системою в насадці, і її дії достатньо, щоб пацієнт (ка) відчував (a) не біль і печіння, а тільки легке поколювання.

Показання всіх приладів настроюються індивідуально: частота і сила спалахів підбираються під кожного окремого пацієнта. Лазери для видалення волосся розрізняються двома основними характеристиками: потужністю і довжиною хвилі. Салони працюють переважно з олександритового, діодними і неодимовими лазерами з довжиною хвилі від 500 до 1200 нм. Рубінові застаріли, як застаріла і безконтактна епіляція в принципі. На сучасному обладнанні застосовується контактна насадка, якій можна працювати з темними і світлими волоссям і з шкірою будь-якого тону.

Лазерна епіляція зони бікіні: позбутися від волосся надовго
Глибше всіх тканину «просвічує» неодимовий лазер — але найефективнішим вважається діодний

Найбезпечнішою для шкіри вважається поки що не одержала у нас широкого поширення флюоресцентная технологія AFT (Advanced Fluorescence Technology). У насадках лазера використовується спеціальна система рівномірного розподілу випромінювання, так що промінь виходить не «піковий», а прямокутний. За одне підсвічування опромінюється кілька пучків волосся, тому загальний час впливу лампи виходить менше, а значить і ризик отримати опіки знижується.

За часом один сеанс епіляції може тривати до 40 хвилин, це залежить від області, яку ви вибрали :

 • Міні-бікіні (класичне). Волосся видаляються тільки по лінії нижньої білизни, на лобку волосся залишаються.
 • Глибоке бікіні (бразильське). Видаляються все волосся в області паху і з внутрішньої лінії стегон (від пахової складки вглиб до 3 см). По верху волосся видаляються до 2 см вниз від лінії росту волосся.
 • Тотальне бікіні. Волосся повністю забираються з статевих губ, іноді залишають тонку смужку волосся на лобку.
 • Екстра бікіні. Волосся видаляють повністю з статевих губ і меж’ягодічной області.

Лазерна епіляція зони бікіні: позбутися від волосся надовго
Для першого разу краще обмежитися класичним бікіні і видалити волосся тільки на лобку

На першій процедурі краще віддати перевагу класичному бікіні. Якщо процедура не викликала сильного дискомфорту, в наступний раз вже можна зважитися на глибоке бікіні.

Під час лазерної епіляції відчувається печіння і поколювання, у кого-то легке, у кого-то сильніше, у людей з чутливою шкірою можуть бути больові відчуття. Випадають волоски не під час сеансу, а протягом 2-3 тижнів після нього. Після першого сеансу випаде близько 15-25% волосся — це ті, що знаходилися на момент процедури в активній фазі росту. Через 3-4 тижні відросте нове, з сплячих фолікулів, тоді проводиться повторний сеанс епіляції — і так до тих пір, поки не будуть оброблені всі волосся в проблемній зоні.

Лазерна епіляція зони бікіні: позбутися від волосся надовго
Порада від жінок: шукайте салон , в якому майстер працює на діодному лазері

Як довго чекати результату

до першої і наступної процедури довжина волосся в зоні бікіні повинна бути не більше 3 мм, але щетина повинна бути. Просвічувати лазером чисту шкіру не має сенсу — промінь «не дістане» фолікул і потрібного дії не зробить. Тому між сеансами епіляції видаляти відростають волосся можна тільки бритвою. Результат зазвичай настає через 6-8 процедур, і вистачає його на 1-2 роки — це в середньому. Досвід жінок, які через цю процедуру пройшли, навіть позитивніше — кажуть, що шкіра залишається гладкою до 3-4 років, але це при своєчасній корекції. Коли роблять фотоепіляцію, спочатку обіцяють 5-7 років без волосся, і відгуки це підтверджують. Волосся, що відростають після будь-якої світлової епіляції, повністю змінюють структуру, стають м’якше і тонше.

Фірмова фішка салонів, які прагнуть окупити вартість дорогого обладнання — говорити клієнтам, що після першого разу волосся може рости ще швидше, ніж до процедури, і це нібито норма. Знайомий лікар-косметолог пояснила, що волосся повинні рости тільки в тому випадку, якщо ви ходите і салон на лазерну терапію і лікуєтеся, наприклад, від випадіння волосся — на голові. Але коли ви прийшли на епіляцію, а волосся після неї ростуть гущі і темніше — це значить, що у обладнання в салоні, куди ви звернулися, недостатня потужність опромінення — швидше за все, техніка просто стара. Цибулину не спалили, а навпаки, викликали до неї приплив крові і так стимулювали ріст волосся.

Інша проблема — ви начебто пройшли мінімальний курс, а результату як не було, так і немає. Або, як розповідала одна жінка, на четверту процедуру результат видно, а після п’ятої волосся відросло знову, і зона бікіні придбала «первозданний вигляд» — тобто рівно так, як було взагалі до всіх процедур і витрачених грошей. Синдром «первинного зростання» викликаний найчастіше спадковістю або порушеннями гормонального фону. Так званий гірсутизм (надмірне оволосіння, яке виникає як видима ознака проблем зі здоров’ям) дешевше і швидше вилікувати прийомом призначених медикаментів. А ось вашу природну «норму» волосся вже можна видалити будь-яким способом, в тому числі лазерної епіляції.
Зона бікіні до і після епіляції — фотогалерея

Лазерна епіляція зони бікіні: позбутися від волосся надовго
Сучасне обладнання лазери 4 покоління — дуже потужні , але навіть на них видалити все волосся швидше, ніж за 6-7 сеансів, не вийде
Лазерна епіляція зони бікіні: позбутися від волосся надовго
Шкіра полсе першої процедури епіляції буде гладкою десь 3-4 тижні, потім відросте волосся з сплячих цибулин
Лазерна епіляція зони бікіні: позбутися від волосся надовго
Для проведення епіляції волосся повинні бути довжиною приблизно 2-3 мм
Лазерна епіляція зони бікіні: позбутися від волосся надовго
Темне волосся на світлій шкірі можна видалити лазером будь-якого типу

Підготовка до процедури

В період підготовки до процедури будь-якій жінці варто відвідати дерматолога, гінеколога, ендокринолога, бо іноді профілактичний огляд і подальше лікування позбавляють від проблем без витрат на процедуру. Якщо протипоказань до епіляції немає, записуйтеся на консультацію до лікаря-косметолога в салон — він оцінить стан вашої шкіри і дасть всі необхідні рекомендації по підготовці.

Загальні правила підготовки такі:

 • Потрібно замінити епілятор або цукрову / воскову депіляцію голінням, щоб волосся встигали відрости до кожної наступної процедури.
 • чи не засмагати на вулиці і в солярії за тиждень до процедури і тиждень після неї, щоб не спровокувати утворення пігментних плям.
 • Перестати робити пілінг проблемної зони за 3 дні до процедури.
 • Забороняється користування для обробки шкіри в інтимній зоні спиртовмісних лосьйонами.

Лазерна епіляція зони бікіні: позбутися від волосся надовго
Консультацію у лікарів потрібно відвідати, щоб точно знати — протипоказань до лазерної епіляції у вас немає

За рекомендацією лікарів, можливо, доведеться відмовитися від прийому гормональних препаратів і деяких медикаментів — вони знижують ефективність процедури.

Знеболювання при лазерної е піляціі

В салоні завжди передбачено знеболююче — тим більше для чутливої ​​зони бікіні. Якщо боїтеся, можете почати готуватися вже вдома. Години за дві до процедури распарьте шкіру, промокніть сухим рушником і дочекайтеся, поки вона висохне. Нанесіть на зону епіляції спрей з лідокаїном, укрийте місце, де завдали, харчовою плівкою і залиште на 15 хвилин. Якщо спрею немає, можна купити ампули з лідокаїном і перелити вміст в пульверизатор. Жінки кажуть, що на распаренной і підготовленої таким чином шкірі будь-яка епіляція переноситься легше.

Можна прийняти знеболююче:

 • Анальгін.
 • Пенталгін.
 • Ібупрофен (Нурофен).
 • Диклофенак.
 • Андипал.
 • Кетопрофен.
 • Темпалгін.

Ліки почне діяти через 30-40 хвилин, тому приймайте заздалегідь.

в салоні для знеболювання зазвичай використовують креми з вмістом лідокаїну, прілокаіма або комплексу анестодерм, в який входять: лідокаїн 5 %, прилокаїн, тетракаїн (дикаин), адреналін:

 • Емла (єдиний зареєстрований аплікаційний анестетик).
  Лазерна епіляція зони бікіні: позбутися від волосся надовго
  Під маркою Емла випускаються ще знеболюючі пластирі, але майстра в салонах ними НЕ користуються, це варіант для домашньої епіляції
 • DeepNumb.
  Лазерна епіляція зони бікіні: позбутися від волосся надовго
  Крем DeepNumb містить 5% лідокаїн, це основний активний компонент
 • LightDep.
  Лазерна епіляція зони бікіні: позбутися від волосся надовго
  Гель LightDep дешевше Емли, але не нема на всіх пацієнтів він діє однаково ефективно

  Знеболювання можна зробити ін’єкцією лідокаїну в область малих статевих губ на глибину до 2 мм, але через хворобливості і численних протипоказань (захворювання печінки і нирок, серцево-судинної системи, індивідуальної непереносимості) цей спосіб застосовується вкрай рідко. Практикуючі косметологи, по крайней мере, про такий досвід не говорять. Зустрічалися відгуки, коли жінки самі робили такий укол перед домашньою епіляцією.

  Як доглядати за шкірою після епіляції

  Перші 2-3 години після процедури в області бікіні може відчуватися свербіж і печіння, зняти неприємні відчуття можна кремом або маззю з депантенолом в складі. Перші кілька днів після епіляції рекомендується носити м’яке білизна з бавовни (та й взагалі слід відмовитися від синтетики, яка і за відчуттями неприємна, і сама по собі викликає роздратування). На місці випали волосся рідко, але з’являються засохлі скоринки — відривати їх не потрібно, почекайте, поки відваляться самі. Прискорити випадання атрофованих волосків можна розтиранням шкіри з жорсткою мочалкою і скрабом, але першу таку процедуру можна провести не раніше, ніж через 3 дні після епіляції.

З обережності протягом трьох днів після процедури краще утримуватися від фізичних навантажень і відвідування лазні, не приймати гарячу ванну. Чи не відвідуйте солярій протягом 7-10 днів після кожної процедури.

Лазерна епіляція зони бікіні: позбутися від волосся надовго
Якщо після епіляції з’явилося роздратування, регулярне застосування Пантенол допоможе від нього позбутися

Протипоказання до процедури

Як і у будь-якої косметичної процедури, у лазерної епіляції є протипоказання:

 • фотодерматоз (алергія на світло).
 • хронічні шкірні захворювання (екзема, псоріаз, червоний плоский лишай, іхтіоз, що атопічний дерматит, червоний вовчак, склеродермія, бульозний дерматит, колагеноз, васкуліт, дисхромия).
 • будь-які новоутворення.
 • герпес в зоні епіляції.
 • варикозне розширення вен.
 • родимки, невуси, родимі і пігментні плями в області епіляції.
 • наявність металевих імплантів / пірсингу в зоні епіляції.
 • фолікуліт.

Робити лазерну епіляцію не рекомендується:

 • при інфекційних і вірусних захворюваннях, щоб не викликати ускладнення. / l i
 • при індивідуальній непереносимості процедури.
 • при цукровому діабеті.
 • під час вагітності та годування.
 • при підвищеному тиску і захворюваннях серця і судин.

Чи не показано застосування деяких лікарських препаратів і антидепресантів — про них у пацієнта запитують на профілактичному медогляді.

Популярні питання про лазерної епіляції зони бікіні

Що запитують жінки про процедуру лазерної епіляції:

 • Що не можна робити після лазерної епіляції бікіні? Ходити в солярій і багато бувати на сонці. Вплив УФ-променів на оброблену шкіру може викликати появу пігментних плям. Небажано також часто робити водні процедури — гарячі ванни, наприклад. Так травмована шкіра швидше відновиться. У проміжках між процедурами можна виривати волосся з коренем, можна тільки стригти або голити.
 • Як часто потрібно робити лазерну епіляцію бікіні? Зазвичай процедура робиться 1 раз в 1-1,5 місяця. Розклад сеансів складає лікар-косметолог персонального для кожного пацієнта.
 • Скільки потрібно процедур лазерної епіляції бікіні? В середньому, за 6-8 процедур потрібно, щоб обробити все волосся в інтимній зоні.
 • Скільки триває лазерна епіляція бікіні? Від 20 до 40 хвилин в залежності від того, наскільки глибоко обробляється зона бікіні.
 • Яка повинна бути довжина волосся для лазерної епіляції бікіні? Досить волосся довжиною 2-3 мм.
 • Лазерна епіляція бікіні: боляче? Процедура завжди відчутна, але болючою вона буває тільки для людей з низьким больовим порогом. Найчастіші відчуття — поколювання, печіння, невеликий жар.

Який лазер краще для епіляції бікіні — відео

Відгуки

Нещодавно закінчила серію сеансів по епіляції зони тотального бікіні лазером. У перший раз було досить боляче, тому під час інших процедур просила наносити знеболюючий крем. У мене смаглява шкіра і відразу ж з’явилася сильна пігментація, світлі цятки зникли через місяць після укладає процедури. Виглядало не дуже, але це не та зона, яка всім видно, тому я не переживала з цього приводу. Головне, що 85% волосся випали відразу і шкіра стала набагато приємніше на дотик. Решта сеанси робила для закріплення ефекту.

Наталья

Все, что нужно знать о лазерной эпиляции глубокого бикини, а также отзывы о современной процедуре удаления волос

У мене після першої процедури з’явилися скоринки на місці випали волосся. Я їх не чіпала, як і сказала косметолог. Процедуру робила взимку і ніякі рекомендації по догляду за епілірованного зоною не порушувала, так що дуже скоро все пройшло. Шкода, що повноцінного ефекту треба домагатися декількома сеансами, мені знадобилося сходити вісім разів, так як волосся досить густі. Тому раджу приступити до епіляції з початку осені, щоб до літа довести все до кінця.

Євгена

http://skingid.com/estetika/apparatnaya/procedury/epilyaciya/lazernaya- bikini.html

Пішла на процедуру дуже боячись болю, взяла з собою флакончик лідокаїну і випила знеболюючі таблетки. Все одно були моменти, коли пробиває на сльозу, але витерпіла. Майстер заспокоювала тим, що на більшій потужності знадобитися менше сеансів, а значить менше грошей. Спочатку не відчула ефекту, але через два тижні більшість волосків якось самі випали або обламалися. Інші в обробленій зоні стали менш помітними, посвітліли, але роботи ще багато. Коли підголювати залишки, роздратування більше не виникає. Планую ще 2-3 процедури, хоча може знадобитися більше.

Карина

Все, что нужно знать о лазерной эпиляции глубокого бикини, а также отзывы о современной процедуре удаления волос

Будь-яка косметична процедура повинна бути, в першу чергу, безпечної для вашого здоров’я. Не забувайте про це. Консультація лікаря відніме час, але і можливих проблем допоможе уникнути. Все-таки лазерна епіляція — це медична процедура, і щоб її провести, потрібно схвалення фахівця.

Схожі статті

Як видалити волосся на руках за допомогою популярних методів депіляції

Murcia

Видалення волосся в зоні глибокого бікіні: особливості та види

Lamaxima

Епіляція та депіляція для чоловіків: не треба соромитися

Andrey

Ензимну епіляція: позбавляємося від зайвої рослинності

Alfonso

Як вибрати ідеальний триммер

Bobby

Секрети комфортної епіляції і техніка знеболюючого дихання

Bobby

Залишити коментар